UA-116740731-1
خبرخوان

پاورپوینت کنوانسیون پالرمو چیست

پاورپوینت کنوانسیون پالرمو چیست


پاورپوینت کنوانسیون پالرمو چیست

دید کلی :

پاورپوینت کنوانسیون پالرمو چیست شامل ۲۲ اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم سیاسی کاربرد دارد .

توضیحات کامل :

پاورپوینت کنوانسیون پالرمو چیست

پاورپوینت کنوانسیون پالرمو چیست شامل ۲۲ اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم سیاسی ، حقوق و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

کنوانسیون پالرمو چیست

کنوانسیون پالرمو نام خلاصه شده «کنوانسیون سازمان ملل متحد برای مبارزه با جرایم سازمان‌یافته فراملی» است که جرایم فراملی مانند قاچاق انسان بویژه زنان و کودکان، قاچاق مهاجرین و ساخت و قاچاق اسلحه را شامل می‌شود. تا سال ۲۰۱۷ میلادی، ۱۸۹ کشور جهان این کنوانسیون را امضا کرده‌اند که این یعنی ۵ کشور بیش از کشورهایی که عضو سازمان ملل متحد هستند. عراق، فلسطین، سوریه، لبنان، چین، روسیه، هند و بسیاری دیگر کشورهایی هستند که این کنوانسیون را امضا کرده‌اند. در این میان کشورهایی چون پادشاهی بوتان، جمهوری کنگو، سومالی، سودان جنوبی، کره شمالی و البته ایران نیز هستند که تاکنون این سند را در مجالس خود تصویب نکرده‌اند.

مخالفت‌های پرطنین منتقدان دولت با این لایحه، تنها با این جمله تکراری دنبال می‌شود که در صورت پیوستن ایران به این کنوانسیون، حمایت‌های ایران از گروه‌های مقاومت با مشکل مواجه خواهد شد. محمود صادقی، رئیس فراکسیون شفافیت اقتصادی و انضباط مالی اما با بیان اینکه ایران با تحفظاتی به کنوانسیون پالرمو پیوسته است، عنوان کرد: حتی ما ماده واحده‌ای را در این لایحه اضافه کرده‌ایم و گفته‌ایم پیوستن ایران به این کنوانسیون به منزله شناسایی دیگر اعضا مانند اسرائیل نیست. الجزایر هم قبلاً این کار را کرده است.

 و …

فهرست مطالب

کنوانسیون پالرمو چیست

 تاریخچه بررسی کنوانسیون در ایران

روال بررسی در مجلس

تغییرات سؤال‌برانگیز در متن لایحه

پایان

عنوان : کنوانسیون پالرمو چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : ۲۲

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

کنوانسیون پالرمو چیست

کلمات کلیدی : پاورپوینت کنوانسیون پالرمو چیست دانلود پاورپوینت کنوانسیون پالرمو چیست پاورپوینت رایگان کنوانسیون پالرمو چیست پاورپوینت تعریف کنوانسیون پالرمو پاورپوینت آشنایی با کنوانسیون پالرمو دانلود کنوانسیون پالرمو چیست کنوانسیون پالرمو چیست پروژه کنوانسیون پالرمو چیست تحقیق کنوانسیون پالرمو چیست دانلود پاورپوینت تعریف کنوانسیون پالرمو دانلود پاورپوینت آشنایی با کنوانسیون پالرمو
پاورپوینت کنوانسیون پالرمو چیست

دانلود پاورپوینت,پروژه،کارآموزی, نمونه سوال, پروژه, مقاله , docx . تحقیق, پایان نامه, بازی اندروید,نرم افزار کاربردی, پژوهش, پاورپوینت, کارآموزی, اسلاید, کتاب, آموزش,طراحی,فایل,تعمیرات,شیب فایل,موس طراحی شده در سالیدورک, پرسشنامه

دانلود این فایل

این خبر را به اشتراک بگذارید :