UA-116740731-1
خبرخوان

پاورپوینت ولی قهری کیست

پاورپوینت ولی قهری کیستپاورپوینت ولی قهری کیست

دید کلی :

پاورپوینت ولی قهری کیست شامل ۲۵ اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .


توضیحات کامل :

پاورپوینت ولی قهری کیست

 

پاورپوینت ولی قهری کیست شامل ۲۵ اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

شاید برای افرادی که اطلاعات دقیقی از واژه‌ها و اصطلاحات حقوقی ندارند، تفاوت میان ولایت و حضانت فرزند مشخص نباشد. حتی ممکن است تابه‌حال واژه‌ی ولایت را در حوزه‌ی حقوق خانواده نشنیده باشیم؛ با این‌حال در قانون مدنی ایران دو نهاد ولایت و حضانت از هم متمایز هستند و هرکدام آثار و تبعات ویژه‌ی خود را دارند. در واقع حضانت، تکلیف در نگهداری و سرپرستی کودک است اما ولی کسی است که به حکم قانون اختیار دیگری یا دیگران را در قسمتی از امور داشته باشد. در این مبحث با مفهوم حقوقی حضانت و ولایت قهری آشنا خواهیم شد و سپس به بررسی اختیارات ولی قهری خواهیم پرداخت.

و …

 

فهرست مطالب

مقدمه

تعریف ولایت قهری

عزل ولی قهری

ولایت قهری مادر

در چه صورت ولایت قهری پایان می یابد؟

وصی کیست

حدود اختیارات ولی قهری

پایان

 

عنوان : ولی قهری کیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : ۲۵

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

ولی قهری کیستدانلود این فایل

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :

 

مطالب مرتبط