UA-116740731-1
خبرخوان

پاورپوینت موصی له کیست

پاورپوینت موصی له کیست


پاورپوینت موصی له کیست

دید کلی :

پاورپوینت موصی له کیست شامل ۱۴ اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

توضیحات کامل :

پاورپوینت موصی له کیست

پاورپوینت موصی له کیست شامل ۱۴ اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

بر اساس شرع ، وصیت کردن عملی پسندیده است و به آن تاکید فراوانی شده است . به دنبال آن ، قانون مدنی نیز به بیان احکامی در خصوص وصیت و شرایط صحت وصیت پرداخته است . اطلاع از احکام مربوط به وصیت موضوعی بسیار مهم است که بی توجهی به آن گاها ممکن است که موجب باطل شدن وصیت گردد . در این مبحث ارکان وصیت ،موصی له کیست و شرایط موصی له را مورد بررسی قرار خواهیم داد .

 و …

فهرست مطالب

مقدمه

ارکان وصیت

موصی له کیست

شرایط موصی له

وجود و اهلیت موصی له

وصیت برای حمل

سقط موصی له

تعدد موصی له

پایان

عنوان : موصی له کیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : ۱۴

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

موصی له کیست

کلمات کلیدی : پاورپوینت موصی له کیست دانلود پاورپوینت موصی له کیست

دانلود پاورپوینت,پروژه،کارآموزی, نمونه سوال, پروژه, مقاله , docx . تحقیق, پایان نامه, بازی اندروید,نرم افزار کاربردی, پژوهش, پاورپوینت, کارآموزی, اسلاید, کتاب, آموزش,طراحی,فایل,تعمیرات,شیب فایل,موس طراحی شده در سالیدورک, پرسشنامه

دانلود این فایل

این خبر را به اشتراک بگذارید :

 

مطالب مرتبط