UA-116740731-1
خبرخوان

پاورپوینت عقد نکاح چیست

پاورپوینت عقد نکاح چیست


پاورپوینت عقد نکاح چیست

دید کلی :

پاورپوینت عقد نکاح چیست شامل ۲۱ اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

توضیحات کامل :

پاورپوینت عقد نکاح چیست

پاورپوینت عقد نکاح چیست شامل ۲۱ اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

یکی از مهمترین عقود در روابط میان افراد ، عقد ازدواجی است که میان زن و مرد بسته می شود و آنها را به زوجیت یکدیگر در می آورد و آن را می توان شاملعقد ازدواج دائم و عقد موقت دانست . نکاح نیز مانند سایر عقود ، نیازمند رعایت پاره ای از شرایط است ؛ مانند آنکه طرفین بایستی به سن قانونی ازدواج رسیده باشند . اهمیت رعایت این شرایط به دلیل آن است که عقد نکاح جنبه های مالی و غیر مالی را بصورت همزمان دارد و تکالیف مالی و غیر مالی را برای زوجین به بار می آورد . در این مبحث به توضیح عقد نکاح ، شرایط صحت عقد نکاح ، موانع نکاح و آثار عقد نکاح خواهیم پرداخت .

 و …

فهرست مطالب

مقدمه

عقد نکاح چیست

شرایط صحت عقد نکاح

قصد و رضای طرفین

اهلیت طرفین

موضوع و جهت عقد نکاح

موانع نکاح

آثار عقد نکاح

پایان

عنوان : عقد نکاح چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : ۲۱

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

عقد نکاح چیست

دانلود پاورپوینت,پروژه،کارآموزی, نمونه سوال, پروژه, مقاله , docx . تحقیق, پایان نامه, بازی اندروید,نرم افزار کاربردی, پژوهش, پاورپوینت, کارآموزی, اسلاید, کتاب, آموزش,طراحی,فایل,تعمیرات,شیب فایل,موس طراحی شده در سالیدورک, پرسشنامه

کلمات کلیدی : پاورپوینت عقد نکاح چیست دانلود پاورپوینت عقد نکاح چیست پاورپوینت رایگان عقد نکاح چیست پاورپوینت تعريف عقد نکاح پاورپوینت آشنایی با عقد نکاح پاورپوینت شرایط و احکام عقد نکاح دانلود عقد نکاح چیست عقد نکاح چیست

دانلود این فایل

این خبر را به اشتراک بگذارید :