UA-116740731-1
خبرخوان

پاورپوینت طلاق بائن چیست

پاورپوینت طلاق بائن چیست


پاورپوینت طلاق بائن چیست

دید کلی :

پاورپوینت طلاق بائن چیست شامل ۲۱ اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

توضیحات کامل :

پاورپوینت طلاق بائن چیست

پاورپوینت طلاق بائن چیست شامل ۲۱ اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

طلاق بائن به طلاقی گفته می شود که مرد در زمان عده حق رجوع به زن را ندارد. در طلاق بائن مرد بعد از زمان عده می تواند مجددا با او ازدواج کند.

 طلاق به معنای گشودن گره و رها کردن است. همچنین طلاق از نظر لغوی در معنای ترک کردن نیز آمده است و در اصطلاح عبارت از پایان‌دادن زناشوئى به‌وسیله زن یا شوهر است. باید توجه داشت که اساساً طلاق در عقد ازدواج دائم مطرح می‌شود؛ ماده ۱۱۳۹ قانون مدنی در این باره مقرر داشته است: طلاق مخصوص عقد دائم است و زن در منقطعه با انقضای مدت یا بذل آن از طرف شوهر از زوجیت خارج می‌شود.

 و …

فهرست مطالب

مقدمه

ماهیت طلاق

طلاق بائن

آثار طلاق بائن

اقسام طلاق بائن

طلاق خلع

طلاق مبارات

پایان

عنوان : طلاق بائن چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : ۲۱

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

طلاق بائن چیست

پاورپوینت طلاق بائن چیست

دانلود پاورپوینت,پروژه،کارآموزی, نمونه سوال, پروژه, مقاله , docx . تحقیق, پایان نامه, بازی اندروید,نرم افزار کاربردی, پژوهش, پاورپوینت, کارآموزی, اسلاید, کتاب, آموزش,طراحی,فایل,تعمیرات,شیب فایل,موس طراحی شده در سالیدورک, پرسشنامه

کلمات کلیدی : پاورپوینت طلاق بائن چیست دانلود پاورپوینت طلاق بائن چیست پاورپوینت رایگان طلاق بائن چیست پاورپوینت طلاق خلع چیست پاورپوینت طلاق مبارات چیست

دانلود این فایل

این خبر را به اشتراک بگذارید :