UA-116740731-1
خبرخوان

پاورپوینت طرد اجتماعی چیست

پاورپوینت طرد اجتماعی چیست


پاورپوینت طرد اجتماعی چیست

دید کلی :

پاورپوینت طرد اجتماعی چیست شامل ۲۱ اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم سیاسی کاربرد دارد .

توضیحات کامل :

پاورپوینت طرد اجتماعی چیست

پاورپوینت طرد اجتماعی چیست شامل ۲۱ اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم سیاسی ، حقوق و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

واژه “طرد”به این معناست که کسی یا چیزی توسط دیگری رانده شده است. طرد اجتماعی نیز به‌معنای محروم شدن از مشارکت در نهادهای اجتماعی و نقض حقوق انسانی و مدنی تعریف شده است؛و به تعریف دیگر طرد اجتماعی به‌معنای فرایند جدایی و گسست از بازار کار، اجتماعات و سازمان‌های اجتماعی است. ایدۀ طرد ‌اجتماعی که اکنون نیز مورد استفاده سیاستمداران نیز قرار می‌گیرد اما برای نخستین‌بار از سوی جامعه‌شناسان و برای اشاره به منابع نوین نابرابری مطرح شد.

 و …

فهرست مطالب

مقدمه

طرد اجتماعی و زیرطبقه

انواع طرد

رویکردهای طرد اجتماعی

ابعاد طرد اجتماعی

پایان

عنوان : طرد اجتماعی چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : ۲۱

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

طرد اجتماعی چیست

کلمات کلیدی : پاورپوینت طرد اجتماعی چیست دانلود پاورپوینت طرد اجتماعی چیست پاورپوینت رایگان طرد اجتماعی چیست پاورپوینت محرومیت اجتماعی چیست پاورپوینت تعریف طرد اجتماعی پاورپوینت آشنایی با مفهوم طرد اجتماعی دانلود محرومیت اجتماعی چیست محرومیت اجتماعی چیست پروژه محرومیت اجتماعی چیست تحقیق محرومیت اجتماعی چیست

دانلود پاورپوینت,پروژه،کارآموزی, نمونه سوال, پروژه, مقاله , docx . تحقیق, پایان نامه, بازی اندروید,نرم افزار کاربردی, پژوهش, پاورپوینت, کارآموزی, اسلاید, کتاب, آموزش,طراحی,فایل,تعمیرات,شیب فایل,موس طراحی شده در سالیدورک, پرسشنامه

دانلود این فایل

این خبر را به اشتراک بگذارید :

 

مطالب مرتبط