UA-116740731-1
خبرخوان

پاورپوینت زندگینامه آیزاک نیوتن

پاورپوینت زندگینامه آیزاک نیوتن


پاورپوینت زندگینامه آیزاک نیوتن

دید کلی : پاورپوینت زندگینامه آیزاک نیوتن

پاورپوینت زندگینامه آیزاک نیوتن شامل ۲۲ اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم انسانی کاربرد دارد .

توضیحات کامل :

پاورپوینت زندگینامه آیزاک نیوتن

پاورپوینت زندگینامه آیزاک نیوتن شامل ۲۲ اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم انسانی ، فیزیک و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

تولد و دوران کودکی

«آيزاك نیوتن» در روز ۲۵ دسامبر ۱۶۴۲، یعنی سال مرگ گالیله متولد شد. خانواده‌ اش از طبقه متوسط بودند و در مجاورت دریا در قریه «وولستورپ» زندگي مي كردند. نیوتن قبل از موعد متولد شد و چنان ضعیف بود که مادرش اميدي به زنده ماندن او نداشت. پدر وی که کشاورزی مرفه بود سه ماه پیش از تولد او از دنیا رفته بود. وي مردی ضعیف، با رفتار غیرعادی، زودرنج و عصبی مزاج بود. مادرش هانا آیسکاف زنی مقتصد، خانه داری صاحب کفایت و صنعتگری با لیاقت بود.

آیزاک دوره کودکی شاد و خوبي نداشت. زيرا سه ساله بود که مادرش با کشیشی مرفه كه دو برابر وي سن داشت، ازدواج کرد و آیزاک را تحت سرپرستی مادربزرگش قرار داد. جدایی از مادر تاثير نابهنجاري بر شخصیت او گذاشت و نوع رفتارهاي بعدي وی نسبت به زنان را نیز شکل داد. نیوتن هیچگاه ازدواج نکرد، اما یکبار (شاید هم دو بار) نامزد کرد. به نظر می‌آيد که تمرکز او تنها روی کارش بوده است. نُه سالی که نیوتن در وولستورپ جدا از مادر زندگي كرد، برای وی سالهای دردناکی بود. داستانهایی بر سر زبان است که نیوتن جوان از قبه کلیسا بالا می رفت تا نورث ویتام، ده مجاور را که مادرش در آن زندگی می‌کرد، از دور ببیند. آموزش ابتدایی رسمی نیوتن در دو مدرسه کوچک دهکده‌های اسکلینگتن و راچفورد صورت گرفت که هر دو برای رفت و آمد روزانه به خانه او نزدیک بودند.نیوتن در ده سالگی شاهد مرگ ناپدری‌اش بود. با مرگ ناپدری نیوتن مادرش پیش او بازگشت.

 و …

فهرست مطالب

تولد و دوران کودکی

کشف استعداد

کشفیات نیوتن

دوران میان سالی و بیماری نیوتن

نیوتن از نگاه خودش

وداع با دنیا

پایان

عنوان :  زندگینامه آیزاک نیوتن

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : ۲۲

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

زندگینامه آیزاک نیوتن

کلمات کلیدی : پاورپوینت زندگینامه آیزاک نیوتن دانلود پاورپوینت زندگینامه آیزاک نیوتن پاورپوینت رایگان زندگینامه آیزاک نیوتن پاورپوینت زندگینامه ایزاک نیوتن پاورپوینت زندگی نامه آیزاک نیوتن پاورپوینت بیوگرافی آیزاک نیوتن پاورپوینت آشنایی با آیزاک نیوتن دانلود زندگینامه آیزاک نیوتن زندگینامه آیزاک نیوتن تحقیق زندگینامه آیزاک نیوتن پروژه زندگینامه آیزاک نیوتن دانلود پاورپوینت زندگی نامه آیزاک نیوتن دانلود پاورپوینت بیوگرافی آیزاک نیوتن
پاورپوینت زندگینامه آیزاک نیوتن پاورپوینت زندگینامه آیزاک نیوتن

دانلود پاورپوینت,پروژه،کارآموزی, نمونه سوال, پروژه, مقاله , docx . تحقیق, پایان نامه, بازی اندروید,نرم افزار کاربردی, پژوهش, پاورپوینت, کارآموزی, اسلاید, کتاب, آموزش,طراحی,فایل,تعمیرات,شیب فایل,موس طراحی شده در سالیدورک, پرسشنامه

دانلود این فایل

این خبر را به اشتراک بگذارید :