UA-116740731-1
خبرخوان

پاورپوینت آزادی عقیده و اندیشه

پاورپوینت آزادی عقیده و اندیشه


پاورپوینت آزادی عقیده و اندیشه

دید کلی :

پاورپوینت آزادی عقیده و اندیشه شامل ۲۰ اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم سیاسی کاربرد دارد .

توضیحات کامل :

پاورپوینت آزادی عقیده و اندیشه

پاورپوینت آزادی عقیده و اندیشه شامل ۲۰ اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم سیاسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه :

واژه آزادی در لغت به معنای حریت و اختیار خلاف بندگی، رقیت، عبودیت، اسارت و اجبار و همچنین به معنای قدرت عمل و ترک عمل و قدرت انتخاب بیان شده است. معنای اصطلاحی واژه آزادی مأخوذ از معنای لغوی آن است و بر همین اساس تعاریف اصطلاحی مختلفی از آن ارائه شده است که نمی‌توان بر روی تعریفی خاص اتفاق نظر یافت، با این حال در یک تعریف ساده و فارغ از هر گونه تعقید می‌توان آزادی را به فقدان مانع در راه خواسته‌های انسان تعریف کرد. آزادی یعنی این که انسان کاری را که بخواهد بتواند انجام دهد و مانعی در راه آن نباشد و قادر باشد چیزی را انتخاب کند و از چیز دیگری در گذرد.

باید توجه داشت که واژه آزادی، بسته به این که در چه حوزه‌ای مورد استفاده قرار بگیرد دارای معنایی خاص خواهد بود و عدم توجه به این مطلب و مشخص نکردن اصطلاح مورد نظر، باعث خلط در مبحث آزادی عقیده و روشن نبودن زوایای بحث خواهد شد. لذا باید منظور خود از آزادی را در مبحث آزادی عقیده روشن کنیم. برخی از معانی اصطلاحی آزادی از این قرار است؛

 و …

فهرست مطالب

مقدمه

عقیده در لغت

عقیده در اصطلاح

آزادی عقیده از نظر اسلام

دیدگاه شهید مطهری

پایان

عنوان : آزادی عقیده و اندیشه

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : ۲۰

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

آزادی عقیده و اندیشه

دانلود پاورپوینت,پروژه،کارآموزی, نمونه سوال, پروژه, مقاله , docx . تحقیق, پایان نامه, بازی اندروید,نرم افزار کاربردی, پژوهش, پاورپوینت, کارآموزی, اسلاید, کتاب, آموزش,طراحی,فایل,تعمیرات,شیب فایل,موس طراحی شده در سالیدورک, پرسشنامه

پاورپوینت آزادی عقیده و اندیشه

دانلود این فایل

این خبر را به اشتراک بگذارید :